آب نبات ژله

آب نبات ژله
1399/04/26 ساعت 14:23:25

آب نبات ژله

همه ما یک بار در یک فروشگاه آب نبات بچه ها بودیم و راهروهای قند بی پایان را کاوش می کردیم و به والدین خود التماس می کردیم که والدین خود را برای ما خریداری کنند در حالی که قول می دادند بهترین رفتار ما باشد. قفسه های پر از خرس های لثه ای دلپذیر ، میوه های ژله جویدنی و آب نبات های جوجو جالب ، تصمیم گیری در مورد کدام نوع شیرین بیشتر از همه سخت بود.


اما چه چیزی این شیرینی های محبوب و خوشمزه را در دسته های فردی خود جدا می کند؟


خانواده Gummy


LOTG 18 مارس


در سال 1920 ، هانس ریگل از بن ، آلمان شروع به ایجاد شکل جدیدی از آب نبات کرد. خلقت او نرم ، جویدنی بود و به شکل خرس در آشپزخانه خود شکل می گرفت. خرسها از نارضایتی او از کارش در یک فروشگاه شیرینی فروشی محلی به دنیا آمدند. با مخلوط کردن طعم های قند ، ژلاتین و میوه در این آب نبات بی نظیر آدامس ، مورد علاقه فوری بین کودکان و بزرگسالان قرار گرفت.


یک آب نبات ژله به عنوان یک شیرین نرم و در عین حال جویدنی با پایه ژلاتین و طعم دهنده میوه مانند مشخص می شود. امروزه خرس آدامس نمادی معمولاً در دوازده طعم مختلف (گیلاس ، توت فرنگی ، لیمو ، سیب ، پرتقال ، انبه ، گریپ فروت ، هندوانه ، آهک ، تمشک آبی ، انگور و آناناس) یافت می شود ، داخل شکر ترش آغشته می شود و داخل آن شکل می گیرد. هر شکلی که می توانید تصور کنید. اشکال هیجان انگیز مانند ایموجی ها ، کرم ها یا دایناسورها درمانی مناسب برای همه سنین است.


خانواده ژله


LOTG 18_2 مارس


آب نبات ژله معمولاً به صورت یک برش میوه یافت می شود که با یک گرد و غبار از شکر ریز با یک مرکز ژله ای با آب و هوای مطبوع پاشیده می شود. آب نبات ژله از متوسط ​​خرس متراکم تر است و نسل های زیادی را برای مصرف کنندگان خوشحال کرده است. این شیرینی ها از شکر ، طعم دهنده های میوه و یک عامل ژل کننده (به طور معمول آگار - آگار) تشکیل شده اند. آگار- آگار از جلبک دریایی ، یک ترکیب کوسر مشتق شده و به میوه ژله بافتی استثنایی می بخشد.


قطعه میوه ژله در اواسط دهه 1900 در بوستون ، ماساچوست یا وینیپگ ، کانادا ، یک محوطه شیرین آمریکای شمالی محسوب می شود. محل مبدا این شیرینی میوه ای ناشناخته است ، با ادعای چندین فروشگاه شیرینی که ادعا می شود خالق اصلی شیرینی است. امروزه ، بیش از شش عطر و طعم مختلف آب نبات میوه ژله وجود دارد و حتی به طراوت مختلفی تبدیل شده است.


خانواده جوجو


جوجو

آب نبات جوجو در اواخر قرن 19-20 ساخته شد. این سرعت به سرعت به یک سنتی سنتی غربی در بین مصرف کنندگان تبدیل شد. بر خلاف خانواده لثه ، آب نبات JuJu با پایه نشاسته و شربت ذرت تهیه می شود که باعث می شود آب نبات ها از نظر بافت و شکل ضخیم تر شوند. این شیرینی های سفت و سخت معمولاً برای جویدن بیشتر از خرس های آدامس سخت تر است.


ما چندین سبک آب نبات JuJu را از خرس های دارچین خوشمزه و تند گرفته گرفته تا خرس های انیسون شیرین بیان تهیه می کنیم. طعم و مزه این ظرافت ها باعث می شود تا بیشتر به شما برگردد.


در حالی که هر یک از این خانواده های آب نبات به روش های مختلف خود متفاوت هستند ، اما به همان اندازه خوشمزه هستند. ما شما را تشویق می کنیم که همه آنها را امتحان کنید و تفاوتهای لذت بخش را برای خودتان کشف کنید.

مقالات مرتبط