کارآفرین زن آب نباتCandy Female Entrepreneur

کارآفرین زن آب نبات
1399/04/26 ساعت 14:12:31

کارآفرین زن آب نبات

ملیسا اسنوور در سال 2003 با برنامه 12 ماهه خارج از کشور در خارج از کشور در LUMS وارد دانشگاه لنکستر شد. او بنیانگذار و دکتر کارخانه آب نبات سحر و جادو Katjes و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت REM3DY Health Limited است.


پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه لنکستر ، ملیسا اسنوور اولین فعالیت خود را ، یک شرکت خدمات مالی در سن 23 سالگی ، تأسیس کرد.


بیش از 15 سال بعد ملیسا خوشبو و مدیر عامل و مدیر "خود جادوگر" کارخانه آب نبات Katjes است. او نخستین چاپگر غذای سه بعدی جهان را در دسترس مصرف کنندگان قرار داده است ، به طوری که هر کس می تواند رفتارهای شیرین خود را دقیقاً به شکلی که دوست دارد ، بسازد - از هر رنگ و طراحی ، با انتخاب وگان ، عاری از حیوانات ، کوسر ، حلال ، و حتی فرصت ترکیب سلفی.


آزمایش های اولیه ملیسا با "آب نبات " در لنکشایر آغاز شد زیرا او نتوانست شیرینی مورد علاقه خود را پیدا کند و در اولین شرکت شیرینی سازی خود به نام Goody Good Stuff که بعداً به Cloetta PLC فروخته شد ، تبدیل شد. وی سپس کارخانه جادوی آب نبات را با همکاری باستیان فاسین ، از تجارت جهانی شیرینی سازی Katjes تشکیل داد. این شرکت توسط تلویزیون Dispreive Tech TV به عنوان بهترین UK Tech Start-up 2017 شناخته شد.


اکنون یک زن شغلی با جوایز زیادی به نام خود - از جمله راه اندازی کارآفرین سال در جوایز بزرگ بریتانیا و کارآفرین خلاق سال در جوایز زنان انگلیسی ، هر دو در سال 2018 - ملیسا مستقر در بیرمنگام بخش مهمی را که لنکستر خود دارد تصدیق می کند. مطالعات تا به امروز در موفقیت او انجام شده است. او می گوید: "بهترین چیزی که لنکستر به من آموخت این بود که چگونه در یک محیط تجاری حل کننده مشکل شویم. این همان چیزی است که شما باید برای اداره یک شرکت موفق باشید. "


وی در سال 2003 در یک برنامه 12 ماهه مبادله JYA در دانشکده تجارت به عنوان بخشی از مدرک مدیریت بازرگانی و علوم سیاسی در دانشگاه کلرادو بولدر ایالات متحده آمریكا وارد لنكستر شد كه از رویکرد گسترده مبتنی بر كسب و كار جلب شد. او می گوید: "من همچنین نظرات شگفت انگیز دانشکده تجارت را از افرادی از سراسر جهان که در آنجا حضور داشتند خوانده بودم."


ملیسا دوره های مدرسه کسب و کار را "طبقه برتر" یافت و در جو انعطاف پذیری فکری رونق گرفت که به وی اجازه می داد دوره های دیگری را در رشته های فیزیک و زمین شناسی بگذارد ، که برای ذهن کنجکاو او یک ماجراجویی بود. تدریس در گروههای 30 - 40 به جای 500 نفر ، به عنوان یکی از ایالات متحده ، این امکان را به او داد که با اساتید به شکلی متناسب با سبک یادگیری او سؤال و تعامل کند. این برنامه همچنین به عنوان بخشی از پروژه ای که برای انجام این کار فقط در درون پارامترها و به دست آوردن تجربه عملی در توسعه یک ایده ، به ملیسا ارائه کرده است. او می گوید: "واقعاً هیجان انگیز بود که من آنچه را که از آن لذت می بردم کشف کردم - سخت کار کردم و دیدم که آن را پرداخت می کنم."


این دانشگاه با سفرهایی که با زمین شناسی و گروه های رامبلینگ و همچنین شرکت ورزشکاران همکار در این باشگاه در حال اجرا انجام می دهد ، فرصت های زیادی برای معاشرت فراهم کرده است. لذت بردن از نوشیدنی در محوطه دانشگاه یک مورد جدید برای شما بود زیرا مصرف الکل در زیر 21 سال در ایالت کلرادو غیرقانونی است. با انجام این کار ، او دوستانی را که تا به امروز حفظ کرده است ، دوستانه ساخت و با آنها به سفرهایی در ادینبورگ ، یورک و وست لند لندن رفت و از ارتباطات راه آهن و جاده ای خوبی در دانشگاه بهره برد.


ملیسا پس از بیرون آمدن موفقیت آمیز از تجارت مالی خود ، اقدام به آزمایش ساخت شیرینی پزی ، ایجاد یک برند مصرف کننده و آوردن آن مارک به بازار کرد. او از زمان کودکی در نیویورک عاشق "آب نبات های " بود ، تا حدودی به این دلیل که او تنها کودکی بود که می دانست شکلات را دوست ندارد. از این دانه Goody Good Stuff به دنیا آمد.


ناگهان او کاری را انجام داد که دوست داشت و این فرصتی بود برای یادگیری همه جزئیات مربوط به اداره یک تجارت با یک محصول ملموس - از بسته بندی و بازاریابی ، گرفته تا برنامه ریزی استراتژیک و درک فن آوری پایه شیرینی. این تجربه عملی هنوز هم چیزی است که او از آن لذت می برد. او ممکن است دکتر 12 شرکت خود را داشته باشد ، اما هنوز هم در پذیرش زایمان در پشت درب محل کار خود به نوبه خود عمل می کند.


شناخت مهارت های کارآفرینی ملیسا در قالب جوایز ، تنها اشتیاق او را به ایده های جدید دامن زده است. توسعه وی از چاپگر سه بعدی برای ساخت شیرینی های شخصی از ناامیدی بیرون آمد که مهم نیست که بسیاری از انواع شیرینی های مختلفی را که ایجاد کرده ، نتواند همه را با استفاده از روشهای سنتی تولید جلب کند. حال او توضیح می دهد: "شما اکنون می توانید خالق محصول خود باشید."


ملیسا که در حال حاضر یک کارآفرین رو به رشد زن در دنیای فناوری مواد غذایی در نظر گرفته می شد ، اکنون نیز در حال تولید مواد غذایی و داروهای سه بعدی شخصی است. در پایان تابستان ، او Nourish3d را به طور انحصاری در انگلستان راه اندازی می کند ، که با استفاده از وگان ، ترکیبات عاری از قند و بسته بندی کاملاً پایدار ، میان وعده های غذایی کاملاً سفارشی را در صورت تقاضا در اختیار شما قرار می دهد. او همچنین در تلاش است تا با تیم کوچک خود بر روی مفهومی دیگر به نام Script3d کار کند ، که این محصول را فراهم می کند.

مقالات مرتبط