abnabat-آبنبات-آب-نبات- آّب

آبنبات ها
1399/04/25 ساعت 12:02:07

آبنبات ها
ستاره آب نبات در پیاده روی شهرت کانادا
واگنز شرقی با استفاده از جلوه های ویژه و دوگانه و جلوه های ویژه تکمیل شد و پنج ماه پس از مرگ Candy آزاد شد. آخرین فیلم کامل او کانادایی بیکن ، کمدی طنز توسط مایکل مور بود که یک سال پس از مرگ Candy منتشر شد. Candy در کلانتر آمریکایی بودف بومر بازی کرد ، که رهبری "حمله" به کانادا را انجام داد. Candy صدایی را برای فیلم تلویزیونی The Magic 7 در اوایل دهه 1990 ضبط کرد. این فیلم به دلیل مشکلات انیمیشن و تاخیر در تولید سالها در تولید باقی ماند و قفسه بندی شد.

آب نبات در سال 1998 به Walk of Fame در کانادا القا شد. در ماه مه سال 2006 ، Candy با نمایش در یك تمبر پستی ، به یكی از چهار سرگرمی كه تاكنون توسط كانادا پست پست مورد تقدیر قرار گرفت ، شد. [35]

Blues Brothers 2000 به سه نفر اختصاص داده شده است ، از جمله Candy ، که نقش اصلی در برادران اصلی Blues داشته است. ادای احترام به آب نبات توسط کن دای آیکرید در جشن های خاکستری جام 2007 در تورنتو در نوامبر 2007 برگزار شد.

آلبوم Ween's Chocolate and Cheese که در سال 1994 منتشر شد "به حافظه عاشقانه جان جان Candy (1991-1950) اختصاص یافته است". در آن زمان که ژن وین اظهار داشت ، "اتفاقات زیادی در مورد کورت کوبین اتفاق افتاد ، و هیچ کس از جان کندی یاد نکرد. من یک قلب خاص برای قلب او دارم."

استودیوی هنرهای تجسمی John Candy در دبیرستان کاتولیک نیل مک نیل ، در تورنتو ، پس از مرگ وی به افتخار وی تقدیم شد. Candy ، یکی از مشهورترین فارغ التحصیلان مدرسه ، در یکی از بازدیدهای سالانه خود از مدرسه ، گفت: "موفقیت من صرفاً در ریشه در ارزش ها و نظم و احترام به دیگران است که من در نیل مک نیل تدریس می کردم." دختر كنی ، جنیفر كندی بازیگر و تهیه كننده تلویزیون است و دارای اعتبار تولید برای سریال های تلویزیونی Prom Queen و Sam Has 7 Friends است.

حمایت به دلیل اعطای نام خانوادگی به جوایز صفحه کانادایی نام مستعار "آب نبات" ، هم به افتخار بازیگر و هم به دلیل این نام ، نشانگر کانادا در حال افزایش است.

مقالات مرتبط