کالری های خالی در آب نبات

آب نبات کالری
1399/04/20 ساعت 14:46:17

آب نبات کالری

آب نبات خوشمزه و لذت بخش است. متأسفانه ، همچنین پر از قند و فاقد مواد مغذی است. اما آیا خوردن آب نبات همیشه برای شما بد است؟ آیا می توانید در عین حال با هدف بهبود رژیم غذایی و حفظ وزن سالم ، مقداری آب نبات سرخ کرده باشید؟ قطعاًکالری های خالی در آب نبات

بیایید با آن روبرو شویم: کالری های آب نبات کالری های خالی هستند - کالری هایی که فواید کمی و یا فاقد مواد مغذی دارند. با این حال ، بسیاری از افراد به دلیل فواید غذایی از آب نبات نمی خورند. در عوض ، هدف از آب نبات صرفاً لذت بردن از یک درمان شیرین است که می تواند بخشی از یک رژیم غذایی سالم باشد.


برخی از متخصصان تغذیه حتی ادعا می کنند که درمان گاه به گاه می تواند به شما کمک کند احساس محرومیت و احساس مثبت تری نسبت به رابطه خود با غذا داشته باشید ، این ممکن است به شما در حفظ عادات غذایی سالم کمک کند.


غذا فقط مربوط به سوخت نیست - گاهی اوقات صرفاً برای لذت بردن خالص است. متخصصان تغذیه این موضوع را درک می کنند ، به همین دلیل آنها دستورالعمل هایی را برای مصرف کالری خالی (مانند آب نبات) تهیه کرده اند تا به شما در خوردن آنها با مسئولیت پذیری کمک کند.


وزارت كشاورزی آمریكا (USDA) دارای معیارهایی است كه به شما كمك می كند تعداد کالری های خالی را که می توانید هر روز به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم از آنها استفاده کنید سنجید. هر توصیه فرض می کند که کالری های خالی کالری اضافی هستند که بعد از اینکه به سایر مواد مغذی و غذایی مهم رسیدید ، کالری اضافی مصرف می شود.محدودیتهای پیشنهادی USDA به سن و جنس آنها بستگی داردکودکان خردسال (2-8 ساله): 120 کالری در روز

کودکان بزرگتر (9 تا 13 سال): 120-250 کالری در روز

دختران (14-18 سال): 120-250 کالری در روز

پسران (14-18 سال): 160-330 کالری در روز

زنان بزرگسال: 120-250 کالری در روز

مردان بالغ: 160-330 کالری در روز

مقالات مرتبط