پاستیل طبیعی

پاستیل اورگانیک
1399/04/08 ساعت 05:57:23

پاستیل اورگانیک

خرس صمغ اصلی در ابتدای دهه 1920 توسط بنیانگذار هاریبو در آلمان اختراع شد. در طول قرن گذشته ، آنها به یکی از محبوب ترین قنادی های جهان تبدیل شده اند. مهم نیست که در چه سنی هستید ، این رفتارهای دلپذیر باعث نمی شوند احساس گناه کنید. چه به دنبال تعطیلات برای تعطیلات باشید و چه از خرسهای آدامس به طور مرتب در دستور العمل های خود استفاده کنید ، به جای مناسب رسیده اید. Candy Warehouse وسیع ترین انتخاب شیرینی های قدیمی و تازه را با قیمت های مناسب ارائه می دهد.


در داخل و خارج ، كیفیت اعتیاد آور خرس لثه سخت است. انتخاب ما مجموعه ای از گزینه ها ، از جمله خرس های لثه ای بدون قند را ارائه می دهد. همچنین در اندازه های جامبو و مینی قرار دارند. انتخاب طعم دهنده ها باعث انفجار میوه ، شیرین بیان و حتی خرس های لثه ای شامپاین می شود. به بزرگترین خرس لمسی جهان عاشق لثه هدیه دهید. این گیاه غول پیکر در وزن پنج پوند طعم دلپذیر و جویدنی دارد. ما این خرسهای غول پیکر را نیز به عنوان چراغهای شب ، صابون و جواهرات ، بر روی استیک پیشنهاد می کنیم! در فروشگاه آب نبات ، انتخاب مطمئناً لطفا است. خواه شما یک رویداد را پرتاب کنید یا به دنبال یک میان وعده نیمه شب هستید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. از خرس های چسبناک و بسیاری از مارک های معروف دیگر انتخاب کنید. اگر سؤالی دارید امروز با یکی از اعضای تیم ما تماس بگیرید دریغ نکنید!


سرگرمی واقعیت - نام شرکت هاریبو مخفف "هانس ریگل بن" است ، نام موسس این شرکت. خرسهای چسبنده سبز ساخته شده توسط هاریبو ، که یکی از آن ها مانند طعم سیب را فرض می کند ، در واقع توت فرنگی هستند. و آنهایی که واضح هستند ، آناناس با طعم!

مقالات مرتبط